Lessenrooster 2021-2022

LESSENROOSTER LOCOMOTION 2021-2022

KLEUTERS
LEEFTIJD TYPE LES LESMOMENT DOCENT
1e kleuterklas kleuterdans zaterdag 10u-11u Julie Rupus
2e-3e kleuterklas kleuterdans woensdag 14u-15u Emelie Gobel
2e-3e kleuterklas kleuterdans zaterdag 09u-10u Julie Rupus
2e-3e kleuterklas kleuterdans zaterdag 11u-12u Julie Rupus
1e-2e LEERJAAR
1e – 2e  leerjaar musical maandag 18u-19u Emelie en Mieke
1e – 2e leerjaar hiphop 1 dinsdag 18u-19u Rhune Van Cauwenberge
1e – 2e leerjaar clipdance 1 woensdag 14u-15u Britt Becqué
1e – 2e leerjaar modern 1 zaterdag 09u-10u Shana Abbeel
1e– 2e leerjaar clipdance 1 zaterdag 11u-12u Shana Abbeel
3e-4e LEERJAAR
3e – 4e leerjaar musical maandag 18u-19u Emelie en Mieke
3e – 4e leerjaar hiphop 2 maandag 18u30-19u30 Phara Wante
3e – 4e leerjaar clipdance 2 woensdag 15u-16u Britt Becqué
3e– 4e leerjaar freestyle 2 donderdag 17u30-18u30 Emelie Gobel
3e– 4e leerjaar clipdance 2 vrijdag 18u-19u Byona De Cloet
3e– 4e leerjaar modern 2 zaterdag 10u-11u Shana Abbeel
5e – 6e LEERJAAR
5e – 6e leerjaar musical maandag 18u-19u Emelie en Mieke
5e – 6e leerjaar hiphop 3 dinsdag 19u-20u Rhune Van Cauwenberge
5e -6e leerjaar clipdance 3 woensdag 18u-19u Emelie Gobel
5e – 6e leerjaar freestyle 3 donderdag  18u30-19u30 Emelie Gobel
5e– 6e leerjaar modern 3 donderdag  19u30-20u30 Shana Abbeel
5e – 6e leerjaar clipdance 3 vrijdag 19u-20u Byona De Cloet
1e – 2e MIDDELBAAR
1e – 2e middelbaar musical 2 maandag 19u-20u Emelie en Mieke
1e -2e middelbaar hiphop 4 dinsdag 18u-19u Phara Wante
1e – 2e middelbaar freestyle 4 woensdag 15u-16u Emelie Gobel
1e – 2e middelbaar clipdance 4 woensdag 16u-17u Emelie Gobel
1e -2e middelbaar modern 4 (tem 3e middelbaar) woensdag 19u-20u Yana Barrez
1e-2e middelbaar Hiphop lyrical 4 vrijdag 18u-19u Michaël Nelis
3e – 4e MIDDELBAAR
3e – 4e middelbaar musical 2 maandag 19u-20u Emelie en Mieke
3e – 4e middelbaar hiphop 5 dinsdag 19u-20u Aïsha De Kestelier
3e – 4e middelbaar clipdance 5 woensdag 17u-18u Emelie Gobel
3e -4e middelbaar modern 5/6 (vanaf 4e middelb) woensdag 18u-19u Yana Barrez
3e – 4e middelbaar hiphop lyrical 5 vrijdag 19u-20u Michaël Nelis
3e -4e middelbaar freestyle 5 vrijdag 20u-21u Emelie Gobel
5e – 6e MIDDELBAAR + HOGER
5e – 6e middelbaar en hoger musical 2 maandag 19u-20u Emelie en Mieke
5e-6e middelbaar en hoger Hiphop lyrical 6 Maandag 19u30-20u30 Michaël Nelis
5e– 6e middelbaar en hoger hiphop 6 dinsdag 20u-21u Aïsha De Kestelier
5e– 6e middelbaar en hoger clipdance 6 woensdag 19u-20u Emelie Gobel
5e -6e middelbaar en hoger modern 6 woensdag 19u-20u Yana Barrez
VOLWASSENEN
Volwassenen musical 2 maandag 19u-20u Emelie en Mieke
Volwassenen Hiphop lyrical 7 maandag 20u30-21u30 Michaël Nelis
Volwassenen hiphop 7 dinsdag 21u-22u Aïsha De Kestelier
Volwassenen modern 7 woensdag 21u-22u Rhune Van Cauwenberge
Volwassenen divaaz 1 donderdag 19u30-20u30 Emelie Gobel
Volwassenen divaaz 2 donderdag 20u30-21u30 Emelie Gobel
Volwassenen divaaz 3 donderdag 20u30-21u30 Shana Abbeel